Xiaomi Mi 5 Android 7.0 Nougat Güncellemesi

Arkadaşlar Nougat güncellemesi Xiaomi Mi 5' (Türkiye'ye) e ne zaman gelir?? Bir bilginiz varmı?

toprak34 toprak34 (2026)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    @blackheaven belirtmiş android 7 nougat kullanan telefon oranı şuan için %2-%3 civarında. Yani çok az.  Xiaomi Mi 5 şuan Android 6 üzerinde son derece stabil çalışıyor. Son sürüm Android olması çok da bir  fark yaratmayacak.

     Xiaomi Mi 5 için Android 7 beta aşamasında yayında ama net bir dağıtım tarihi verilmiyor.

    hakan hakan (15409)
    7 yıl önce cevaplandı

       Xiaomi Mi 5 için  andoid 7 geliştirici sürümü(beta) şuan yayında fakat ne zaman gelir konusunda bir bilgi verilmemiş. Aslına bakarsan Android 7.0 sürümü şuan üretilen telefonların sadece %3'ünde mevcut.Gelirmi gelmezmi o bile muamma.

      Hiçbir firma amiral gemisi dedikleri telefonları hariç önceden çıkartığı telefonlara son sürüm androidi çıkarmaya özen göstermiyorlar.Yeni telefonumu alsınlar düşüncesindeler. Keşke bunu yapmasalar.

      blackheaven blackheaven (728)