Xiaomi Mi 5 PIN kodu nasıl değiştirilir?

Xiaomi Mi 5  telefonda PIN kodu nasıl değiştirilir?

Xiaomi Mi 5 PIN kodu değiştirme hangi menünün altında?

murat murat (12492)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Xiaomi Mi 5 PIN kodu nasıl değiştirilir?

    Xiaomi Mi 5 telefonda pin kodunu aşağıdaki şekilde değiştirebilirsiniz:

    Xiaomi Mi 5 pin değiştirme:

    1. Telefonunuzda Ayarlar simgesine dokunun.
    2. Daha sonra Sistem & Cihaz altındaki Ek ayarlar seçeneğine dokunun.
    3. Ek ayarlar menüsünde Gizlilik seçeneğine dokunun.
    4. Gizlilik altındaki Sim Kilidi bölümünden Sim kilidi ayarla seçeneğine dokunun.
    5. PIN kodunu değiştir'e dokunun Sizden bu işlemler sırasında mevcut PIN kodunuzun girilmesi istenecektir. Daha sonra yeni pin kodunuzu 4 haneli şekilde belirleyebilirsiniz. Eğer SIM Pin kodunu değiştir pasif durumdaysa önce sim kodunu aktif hale getirmeniz gerekecektir.

    Yukarıdaki anlatımdaki gibi Pin kodunu değiştirebilirsiniz.

    murat murat (12492)