Xiaomi mi 6 şarj olmama

Telefon şarj olmayınca soket değişimi yaptırdım ancak kabloyu takınca telefonu kapatıp açmadan kabloyu görmüyordu. Şu anda kablo takılı olmamasına rağmen şarj göstergesi yanıyor. Sorun ne olabilir?

burakarslan13 burakarslan13 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yazılımsal bir sorun olabilir veya anajartında bir sorun olabilir bana sorarsan bir telefoncuya göstet ve çare arasın olmadı garantisi varsa garantiye ver para alırlar senden ama en güvenilir olanı servis.

    İhtimaller:

    Şarj soketini değiştirmişsin ve halen daha sorun var.

    1. Anakartına kısadevre olabilir.
    2. Yazılımsal bir sorun olabilir.
    3. Donanımsal bir sorun olabilir.
    darkcrak darkcrak (5168)