Xiaomi Mi A2 Lite üzerine MIUI kurulabilir mi?

 Xiaomi Mi A2 Lite telefona MIUI kurulabilir mi?

Miui web sitesinde ROM mevcut. Bu rom MIUI Rom'u mu?

alattin alattin (16999)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

     Xiaomi Mi A2 Lite MIUI ROM kurulabilir mi?

     Xiaomi Mi A2 Lite AnroidOne ROM ile dağılılıyor. Resmi bir MIUI ROM mevcut değil.  Bu sebepten henüz  Xiaomi Mi A2 Lite  için MIUI ROM yok. İlerleyen zamanlarda da böyle bir şey olacağını zannetmiyorum. Bunun sebebi  Xiaomi Mi A2 Lite'ın zaten yalın Android talep eden kişiler için tasarlanmış olması.

     Belki birileri MIUI ROM'u  Xiaomi Mi A2 Lite  için port ederler ama bu da ne kadar verimli olur tartışılır. Bu sebepten  Xiaomi Mi A2 Lite telefonu Android One ile kullanmak daha mantıkı. Eğer arayüzü sevimsiz geliyorsa Google Play üzerinden yine Xiaomi'nin geliştirdiği POCO launcer yükleyenilirsiniz. Buraya tıklayarak Poco launcer Google play üzerinden indirilebilir

    alattin alattin (16999)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Demiştim sana hocam, geçmiş olsun o vakit :) hakan 5 yıl önce
    • @hakan sağlık olsun, buna da alışırız elbet :) alattin 5 yıl önce