Xiaomi Mi Band 4 nasıl kurulumu yapılır?

Xiaomi Mi Band 4 nedir?

Xiaomi Mi Band 4 nasıl kurulumu yapılır?

Xiaomi Mi Band 4 özellikleri nedir?

darkcrak darkcrak (5168)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Xiaomi Mi Band 4 nedir?

    Xiaomi Mi Band 4 akıllı bileklik olarak geçmektedir ve saat olarak da kullanıla bilir.

    Xiaomi Mi Band 4 nasıl kurulumu yapılır?

    Cihazı aldığınız zaman sizden kurulum isteyecektir kurulumu da çok kolay.

    1. İlk olarak akıllı telefonunuza Mİ Fit uygulamasını indirin ve Mi Fit uygulamasına kayıt olun.

    Mi Fit uygulaması hem android telefona hem de IOS telefonlarına indirile biliyor.

    Mi Fit'in android'e indirmek için tıkla.

    Mi Fit'in IOS'a indirmek için tıkla.

    2. Uygulamayı indirdikten sonra bluetooth ve konumunuzu aktif edin.

    3. Konum ve bluetooth'u aktif ettikden sonra bilekliğinizi telefona yaklaştırın ve yukarıda ki + işaretine tıklayın.

    4.  + işaretine tıkladıkdan sonra bileklik seçeneğini seçin ve bilekliğinizi bulmasını bekleyin bu süreç içerisinde telefonunuzu bilekliğe yakın tutun.

    5. Bilekliğinizi bulduğu zaman bilekliğinize bildirim gelecek ve gelen bildirimi kabul edin yani tik işaretine tıklayın.

    Bu ne diyecek ola bilirsiniz?

    Bu sizin bileklik mi değil mi doğrulamak istiyor

    6. Artık bilekliğinizi kullana bilirsiniz.

    Ama kurulumu yaptım ve güncellemeyi de neden bilekliğim ingilizce?

    Bu sadece sizde değil herkes de ingilizce . Şu anda Mi band 4 Türkçe dilini desteklemiyor.

    Peki ne zaman Türkçe olacak?

    Şu anda resmi bir açıklama gelmedi ama tahminimce 2-3 ay'a Türkçe dil desteği gele bilir zaten Türkçe dil desteği geldiği zaman

    Uzmanim.net'de bunun ile ilgili bir paylaşım yapacağım

    Xiaomi Mi Band 4 ne gibi özellikleri var?

    • Mi band 2 ve 3 de renkli ekran özelliği yoktu ve artık Mi band 4'de var.
    • Nabzınızı ölçen algoritma yeni teknoloji ile geliştirildi ve artık sizin nabzınızı daha iyi ölçüyor Mi Band 4 bilekliği.
    • Az kullanımda 20 gün'e kadar pil ömrü var. "Bizzat test ettim gayet dayanıklı bir pil ömrü var"
    • 5 ATM ve 50 metreye kadar su geçirmiyor.
    • En çok sevdiğim özelliği alarm özelliği yani şöyle anlatıyim. Siz alarm'ı aktif ettiğiniz zaman ve alarm'ın çalcağı zaman geldiği zaman bileklik titriyor ve sizi rahatsız ediyor taki siz uyanana kadar tabiki de siz onu kapata bilirsiniz ama bu özelliğini sevdim.

    darkcrak darkcrak (5168)