Xiaomi Mi Pad 3 tablet alınır mı?

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 1 haftadır tablet arıyorum hatta buraya da yazmıştım.

Olduğum ilde bir tablet buldum adam 10 gün önce getirtmiş çinden gearbest sitesinden almış.

Xioami mi pad 3 tablet 950 Tl ye verebileceğini söyledi ne yapmalıyım adam ile buluştuğumuzda hangi programları yükleyip tablete bakmalıyım çinden geldi diye hiç mi bulaşmamam lazım söylerseniz sevinirim  iyi günler.

Özellikleri

Xiaomi Mi Pad 3 Özellikleri:

Ekran: 7,9 inç, 2048 x 1536 çözünürlük
İşlemci: 6 çekirdekli MediaTek MT8176 64-bit (2 x 2.1GHz + 4 x 1.7GHz)
Grafik işlemcisi: MediaTek PowerVR GX6250
Hafıza: 4 GB RAM, 64 GB Depolama alanı
Batarya: 6600 mAh
Arka Kamera: 13 MP f/2.2 diyafram açıklığı
Ön Kamera: 5 MP f/2.0 diyafram açıklığı
Firmanın kullanışlı arayüz tasarımı: MIUI 8 OS
İşletim Sistemi: Android Nougat

ahakan ahakan (100)
5 yıl önce sordu

  • Tabletin asıl fiyatı 1383.59 darkcrak 5 yıl önce
  • Evet gearbest de öyle ahakan 5 yıl önce

Toplam 3 Cevap

Bu bahsettiğin tablet depolama, RAM, ekran, pil ve diğer özellikleri açısından son derece güzel duruyor. Eğer paran varsa hiç düşünmeden almanı tavsiye ederim. MIUI arayüzü zaten başlı başına bir efsanedir. Yalnız anladığım kadarıyla bir başka kişiden elden alacaksın, imkanın varsa tableti önce bi gör öyle al bence

omercik omercik (9418)
5 yıl önce cevaplandı

  • Adam bana pek durust gelmedi hocam ipad 5. Nesil nasıldır sizce temiz 1 tane buldum yaşadığım ilde ahakan 5 yıl önce
  • İnternetten araştırdım biraz, 5.nesil iPad en son iOS 11 almış. iOS 12 alanlar listesinde yoktu. Şuanlık bi sıkıntı yaratmıyor ama muhtemelen 1-2 sene içinde iOS 12 ve üzeri olmayan cihazlara uygulama desteği kesilecek. Mesela bi tanıdığımda iPhone 5 var ona Word indiremiyor. omercik 5 yıl önce
  • Tabi hiç uygulama indirilemez değil şimdi gözünü korkutmayayım. Senin amacını rahatlıkla karşılar diye düşünüyorum @ahakan omercik 5 yıl önce
  • @ahakan sen gearbest den 2. El alacağına 0 al daha iyi hemde 0 da gözün arkanda kalmaz darkcrak 5 yıl önce
  • @farurhenho hocam şu siteye baktım aşşada ipad 5. nesil alıyor yazıyor bi daha bakarmısınız rica etsem https://www.apple.com/tr/ios/ios-12/ ahakan 5 yıl önce
  • @darkcrak 1400 tl ye kadar çıkacak bütçem yok ahakan 5 yıl önce
  • Tamam ben yanlış bakmışım 5. nesil iPad iOS 12 alıyormuş. Eğer sana uyarsa alabilirsin. @ahakan omercik 5 yıl önce
  • @farurhenho Yardımınız için çok teşekkür ederim iyi akşamlar. ahakan 5 yıl önce

@ilkaybaki  Xiaomi varken Samsung alınır mı demek isterken herhalde dili sürçtü. Xiaomi Mi Pad 3 alınır güzel bir tablet. Xiaomi ürünleri genel olarak güzeldir. Bugüne kadar farklı ürünlerini kullandım ve memnun kalmadığım olmadı açıkcası.

950TL çok iyi fiyat. İyice kontrol etmende fayda var. @darkcrak  bahsetmiş Gearbest fiyatı 1400TL satış fiyatı düşük geldiği için biraz pimpiriklendim açıkcası.

Android ve MIUI var. Üzerinde ek bir program aramana gerek yok telefondaki gibi Google Play üzerinden istediğin uygulamayı indirirsin.

alattin alattin (16999)
5 yıl önce cevaplandı

  • Dün akşam yazıstık yarın öğlene kadar gelmezsen başkasına satarım yazmış bende iyi satarsan sat dedim sitede hala duruyor bana 1hafta once aldım 150 tl gumruk vergisi verdim dedi simdi niye bu kadar indi anlamış degilim garantisi bitmis ipad 5 buldum yakın fiyata sizce nasıldır is gorur mu cizgi Vs de yok ahakan 5 yıl önce
  • @ahakan dolandırıcılık durumu söz konusu olabilir. Dikkatli olmanda fayda var. ipad de işini görür. Ne yapmak istediğin önemli tabi. internette gezip müzik dinleyeceksen vs rahatlıkla işini görür. iPad farklı bir ekosistemdir ama buna dikkat et. Android yok üzerinden. alattin 5 yıl önce
  • Ders amaçlı kullanmak istiyorum youtube'da video izlemek yks tyt notları uygulamalarından konuya bakmak Ve yüklersem clash Royale oyunu ahakan 5 yıl önce
  • Yarın buyuk ıhtımal adamla buluşacağız ipad de nelere bakmam gerek hangi uygulamaları indirmesini söyleyeyim ahakan 5 yıl önce
  • @ahakan youtube vs rahatlıkla kullanırsın. Yazılımla ilgili kontrol etmen gereken bir şey yok. Ekranda vs çizik olmasın düğmelerle ilgili bir sorun olmasın. Yazılımda kontrol etmen gereken bir şey yok. alattin 5 yıl önce
  • Ben pek anlamamda hocam şu cpuz antutu gibi programlarla bakmaya gerek yok sanırım seri numarasını istedim verdi baktım siteden sıkıntı gözükmüyor ahakan 5 yıl önce
  • @ahakan gerek yok. Alacağın model belli zaten. Adam içini açık işlemcisini ramini değiştirecek değil. Tablet bu. alattin 5 yıl önce

-2

Bence Samsung tabletini al, cin markalı ürün alma. Xiaomi mi note 5 telefonu güzel yapmışlar ama Samsung dururken xiaomi alınır mı.

ilkaybaki ilkaybaki (236)
5 yıl önce cevaplandı

  • O fiyata daha iyi samsung tablet bulamssın ama necefov 5 yıl önce
  • Ayrıca adam gear bestden almış global surumse iş gorur necefov 5 yıl önce