Xiaomi Mi Stick "bağlı, internet yok" sorunu nasıl çözülür?

Xiaomi Mi Stick aldım ve televizyona taktım. Ancak Wi-Fi'a bağlandıktan sonra "Bağlı, internet yok" hatası alıyorum, nasıl çözebilirim?

hydra hydra (3800)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Xiaomi Mi Stick "bağlı, internet yok" sorunu nasıl çözülür?

    Sorunun çözümü zor gibi gözükse de aslında çok basit.

    • Ayarlar > Cihaz Tercihleri > Tarih ve Saat > Otomatik Tarih ve Saat

    Otomatik Tarih ve Saat kısmına tıkladıktan sonra "Kapalı" seçeneğine basın ve Tarih ve Saat'i kendinize göre ayarlayın. Bu sayede bu sorundan kurtulabilirsiniz.

    hydra hydra (3800)
    2 yıl önce cevaplandı

      Xiaomi Mi Stick "bağlı, internet yok" genel bir sorun sanırım. Benimde bir arkadaşımda karşıma çıktı.  Ben ayrıca DNS de girmek zorunda kaldım.

      Hem tarihi değiştirdim hem el ile DNS girdim sorun çözüldü.

      murat murat (12492)