Xiaomi mi yoksa Honor mu?

Kafam çok karışık. Bir telefon alacağım ama xiaomi mi honor mu emin olamadım.

Siz hangi markayı önerirsiniz?

alivecan alivecan (337)
5 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Her iki marka da piyasada kendini kanıtlamış iki büyük önemli markalar. Aslında burada "Xiaomi vs. Honor" değilde kendi isteklerine göre bir seçim yapıp onları kıyaslamak daha doğru olur.

    Ama şunu çok rahat bir şekilde söyleyebilirim ki ne Xiaomi ne de Honor seni üzmez. Honor zaten Huawei'nin bir alt markası. Yani Huawei güvencesi altında tamamen. Ben Honor 7X kullanıyorum şuan gayet memnunum. Bana yetiyor.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      Honor kulanmadım ama nette karşılaştığım yorumlar oldukça iyiydi. Yani Honor de Xiaomi gibi kullanıcısını memnun ediyor.  Her iki markadan bütçene uygun olan ürünü tercih edebilirsin.

      murat murat (12492)
      5 yıl önce cevaplandı

        Bence Xiomi

        turansmsk11 turansmsk11 (16)
        5 yıl önce cevaplandı

          Marka karşılaştormaktanda Marka / Model karşılaştırma yapmak çok daha doğru olur. Her iki markanın da çok güzel telefonları var.

          Honor 10 -  Xiaomi Mi 8 gibi bir karşıalştırma daha mantıklı olur. Böyle bir karşılaştırmada Xiaomi derim.

          hakan hakan (15409)