Xiaomi Pocophone F1 Ön Kamera Tersten Video Çekiyor

Xiaomi Pocophone F1 telefonum var. Ayarlardan  ayna Ön kamerayı açtigimda Ön kameradan çektiğim fotoğraflar çektiğim gibi kaydoluyor fakat ön kameradan çektiğim videolarda kaydedilirken video tersten kaydoluyor. Videoyu çekerken sağ elimi kaldırıyorum ama kaydolunan videoda sol elim kalkıyor. Fotoğraflarda ise dediğim Gibi  böyle bir sıkıntı yok.

birhanbirtane birhanbirtane (8)
5 yıl önce sordu

  • Sanırım ayna özelliğini aktif etmişsin darkcrak 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Kamera ayarlarında  Ayna ön kamera seçeneği Açık / Kapalı bunu kontrol et. Sorun bundan kaynaklanıyordur.

alattin alattin (16984)
5 yıl önce cevaplandı

  • Aynen öyle ben de yorum kısmına öyle yazmıştım darkcrak 5 yıl önce
  • İşte onu diyorum. Yapınca sadece fotoğrafta düzeliyor video ters kalıyor birhanbirtane 5 yıl önce