Xiaomi Redmi 6 mı Redmi S2 mi?

Kardeşime bir xiaomi  telefon alacağım.  Ben daha önce xiaomi  kullanmadım ama o arkadaşında görmüş beğenmiş.  Modellere baktım bütçemize uyan iki modeli var: xiaomi redmi 6  ve xiaomi redmi s2

İkiside birbirine benziyor gibi ama karar veremedim. xiaomi redmi s2 ile ilgili çok güzel yorumlar var.  kararsız kaldım. Telefondan anlayan biri yardımcı olabilir mi?

acemiadam acemiadam (220)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    En bariz fark ekran boyu. Redmi s2 6 inç Redmi 6 5.5 inç. Büyük ekran istersen Redmi s2 al. Onun dışında çok fark yok. Bataryada filan çok küçük farklılıklar var ama bence önemli değil. Neden dersen S2 nin bataryası biraz daha iyi görünüyor, ama ekranı daha büyük olduğu için enerji harcaması fazla olacak. Batarya farkı da neredeyse fark yaratmayacak bir oranda.

    hakan hakan (15409)
    5 yıl önce cevaplandı

      Xiaomi Redmi 6 vs. Xiaomi Redmi S2 Epey karşılaştırması

      Bu iki telefon arasında neredeyse hiç fark yok. Gerçekten aradım ama "biri diğerinden şu konuda daha iyi" dedirtecek bir fark bulamadım. Bana sorarsan hangisi bütçene daha uygunsa onu alabilirsin.

      omercik omercik (9418)