xiaomi redmi note 8 MIUI 13 den güncelleme alıyor mu?

mat7 mat7 (341)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba,

    Henüz öyle bir haber yok, belki ilerleyen zamanda bir planlama yapılmıştır ama sanmıyorum geleceğini.

    astrayos astrayos (141)
    1 yıl önce cevaplandı

    • Tamam anlayamadım cevabınızı şuan xiaomi redmi note 8 MIUI 13 den güncelleme alıyor mu ? Almıyor mu? @astrayos (1) mat7 1 yıl önce
    • Şu anlık almayacak olarak görünüyor. astrayos 1 yıl önce
    • Peki ama benim telefonum da zaman sistem güncellemeleri ve program güncellemeleri oluyor 🤲. Bu nasıl bir durum sizce ? @astrayos (1) mat7 1 yıl önce
    • Sistem güncellemeleri sadece güvenlikte olan açıkları kapatır ve hatalar giderilir. Sürüm güncellemesi belirli bir gereksinim doğrultusunda cihaza veriliyor ya da verilmiyor. Bir cihaza maksimum 3 sürüm güncellemesi atılıyor. Burdaki ticari strateji bir üst modelini aldırmak oluyor. astrayos 1 yıl önce
    • Sistem güncellemesi sonunda telefon kapanıp tekrar açılıyordu değil mi? @astrayos (1) mat7 1 yıl önce
    • Aynen öyle astrayos 1 yıl önce
    • Telefon da en son sistem güncellemesi tarihi bir kayıtllımıdır ? Kayıtlıysa nerededir nasıl bulabilirim? @astrayos mat7 1 yıl önce
    • Sanırım buldum güvenlik durumundan güvenlik güncellemesine girimek gerekiyor. . @astrayos(1) mat7 1 yıl önce
    • evet ordan kontrol edeceksin eski güncellemeleri tarihleriyle gösteriyor astrayos 1 yıl önce
    • Tamam. Çok teşekkür.@astrayos (1) mat7 1 yıl önce