Xiaomi Redmi Note 9 Pro Bootloader Kilitini İmeisiz Açabilir miyim?

0

Merhabalar arkadaşlar xiaomi redmi note 9 pro 128 gb telefonumun imeisi kapanmış durumda. İmei kapanmadan maalesef bootloader kilitini açmadım. Hepinizin de bildiği üzere imei bootloader kilitinin açık olması gerekiyor ve de bootloader kilitini açam içinse telefonda mobil veri bağlantısı gerekiyor.

İnternette biraz araştırdım. Biraz daha eski model xiaomi telefonlarda note 8, note 9 falan telefonlarda bootloader açılmadan imei atılabiliyor veya chimera benzeri programlar ile beraber bootloader kiliti açılabiliyor. Hepsinin ortak özelliği işlemcilerinin mtk mediatek olması. Note 9 pronun işlemcisi ise qualcomm snapdragon bundan ötürü benzer işlemler olmuyormuş note 9 proda En azından internetten araştırmalarımdan bunu öğrendim. Hatta yabancı forumlara bile baktım forum xda, reddit falan ama yine de bu konuyla ilgili birşey bulamadım.

Değerli uzmanım.net sakinleri bu konuyla alakalı bilgisi olan varsa lütfen yardım etsin. Şu an oldukça müşkül durumdayım. Ne yapacağımı bilmiyorum.

korkusuzmaraz korkusuzmaraz (1)
2 yıl önce sordu

  Toplam 1 Cevap


  0

  arkadaşlar cihazın iki şekilde yapılışı varmış birincisi e devletten pasaport ile imei süresini uzatmak ikincisi telefon kapalıyken telefonun arka pil kapağını açıp telefonu bilgisayara bağlamak ani edl mod. Acaba bu edl mod ile ilgili bilgisi olan var mı?

  E devlet İmei Süresi Uzatma

  korkusuzmaraz korkusuzmaraz (1)
  2 yıl önce cevaplandı

   üyelik gerektirir

   Cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

   Eğer uzmanim.net üyesiyseniz giriş yapabilirsiniz: üye girişi yap
   uzmanim.net'e üye olmak çok kolaydır: hemen kayıt ol