Xiaomi telefon alınır mı?

Bir arkadaşımda xiaomi marka telefon gördüm. Çok begendim. Ama emin olamadım. xiaomi markasını ilk kez duydum.

xiaomi marka telefon alınır mı? Sanırım Çin malıymış.

alivecan alivecan (337)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Xiaomi Çin merkezli bir firma. Öyle "çin malı" kelimesini duyunca hemen aklında ön yargı oluşmasın. Kötü olan, alınmaması gerekenler çin malları değil, çakma ürünlerdir. Bu ikisini ayırt etmek gerek.

    Xiaomi tam anlamıyla gerçek bir fiyat performans cihazları üretiyor. Gerçi bizim ülkemizdeki dolar kurundan ötürü cihazların fiyatı baya bi yükseldi ama Xiaomi telefon alınır evet.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      Xiaomi ürünleri fiyat performan ürünleridir. Yani her zaman verdiğin parayı sonuna kadar hak eden bir ürün alırsın. Xiaomi pek bilinen, en azından Türkiye'de bilinen bir marka değil ama bu onu kötü bir marka yapmaz.

      Xiaomi ürünlerini, sadece telefon değil güvenle alabilirsin. Ürünleri kalitelidir. Özellikle telefondaki MIUI arayüzü son derece kullanışlı ve sorunsuz bir arayüzdür. Hatta en iyi android arayüzüdür diyebilirim.

      Çin malı lafına takılma sen. Artık hangi ürün Çin malı değil ki? Hepsi Çin'de üretiliyor.

      murat murat (12492)