Xiaomi telefon numaranızı doğrula hatası alıyorum. Ne yapmam gerek?

Merhaba.
Birazdan göndereceğim resim telefonuma iki oldu bazen telefonumda bazen kapatıp açınca bazende durup dururken çıkıyor.
Doğralaya tıklıyorum.
Fakat bir SMS kodu gelmiyor.
Bu kodun ne anlama geldiğinide bilmiyorum.
Bir bilginiz varsa paylaşırmısınız rica etsem?

https://hizliresim.com/dez9pp

Bir kaç oldu bu uyarılarda çıkıyor.
Bunların ne demek oldunda bilmiyorum.
bilginiz varsa paylaşırmısınız lütfen.
https://hizliresim.com/o1YlN6

https://hizliresim.com/3nayaZ

mat7 mat7 (336)
3 yıl önce sordu

  • Sorularıma cevap verecek kimse yok mu? mat7 3 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Sim kartını çıkartıp takmayı dene. Cihazını güncellemeyi dene yani yazılım yükseltmesini dene.

1- Çözüm:

  1. Ayarlar ardından Şifre & Güvenlik'e tıkla.
  2. Açılan ekrandan Yetkilendirme & geri alma'ya tıkla.
  3. Buradan Xiaomi Sim etkinleştirme Servisine tıkla ve geri al'a tıkla.

2- Çözüm:

https://account.xiaomi.com bu web sitesine gir ve buradan telefon numaranı aktifleştirmeyi dene.

darkcrak darkcrak (5158)
3 yıl önce cevaplandı

  • 1. çözümü denedim yine kapatıp açtım yine aynı uyarı çıktı ( yeniden etkinleştir . Arama. ) Telefon güncellemerini sürekli yapıyorum zaten. kartı çıkarıp takmadım daha çünkü zor çıkarılıp taklıyor. olmazsa yapacağım tabi. 2 .. çözümümü denesem ? Nereden googledan mı gireceğim xiaomi adresine ? @darkcrak (4322) mat7 3 yıl önce
  • @mat7 evet google üzerinden bu siteye giriş yapacaksın yani 2. çözümü google üzerinden gerçekleştireceksin. Fakat bu işlemi yaparken hesabına giriş yapman gerekiyor yani XIAOMI hesabına. darkcrak 3 yıl önce
  • xiaomi hesabım hani sürekli açık kalan resiimleri fanlan senkronize eden yani kaydeden adres degil mi ? @darkcrak (4322) mat7 3 yıl önce
  • Evet @mat7 o darkcrak 3 yıl önce
  • Xiaomi hesabını kapattım ve o bahsettiğim uyarılar artık çıkmıyor. Fakat iyimi yaptım bilmiyorum ? @darkcrak mat7 3 yıl önce
  • @mat7 iyi yaptın hesabını kapatmakla fakat tekrardan açmanda fayda var diye düşünüyorum. Sorunun çözüldüğüne sevindim. darkcrak 3 yıl önce
  • Neden tekrar açmamda fayda var? Açıklar mısınız lütfen. @darkcrak mat7 3 yıl önce
  • Xiaomi uygulamalarını güncelleyebilmek veya verilerini yedeklemek için önemli @mat7 darkcrak 3 yıl önce
  • Sorun devam ederse ne yapayım?@darkcrak mat7 3 yıl önce
  • https://account.xiaomi.com sitesi üzerinden telefonunu aktifleştir yani telefon numaranı. @mat7 fakat sanmıyorum aynı sorunu yaşayacağını çünkü yazılım güncellemeden sonra oldu sorun sanırsam. darkcrak 3 yıl önce
  • Deneyelim bakalım@darkcrak mat7 3 yıl önce
  • Kapattığım mi hesabını şimdi de açamıyorum. Kullanıcı adı veya şifre yanlış diyor. Sizce neden? @darkcrak mat7 3 yıl önce
  • Şifreyi unuttum diyip şifreyi yenile @mat7 darkcrak 3 yıl önce
  • Yeni hesap aç veya @mat7 darkcrak 3 yıl önce
  • Veya? @darkcrak mat7 3 yıl önce
  • Veya dediğim yeni hesap aç anlamında :) @mat7 darkcrak 3 yıl önce
  • Anlamadım 👍@darkcrak mat7 3 yıl önce
  • Bu nasıl iş anlamadım gitti. Şifre mi değiştirdim olmadı, Tekrar aynı adreste hesap açayım dedim gene olmadı. Olur gibi oldu ilginç bir şekilde daha çok önce açtığım Google. Yutube gibi hesaplarımda kullandığım bir başka hesabım çıktı karşıma... Saçma bir şekilde. Nasıl bir bu? @darkcrak Bu sorunu yaşayan başka kimse yok mu? mat7 3 yıl önce
  • Bu sorunu yaşayan elbette vardır. 0'dan başka mail adresi ile hesap açmayı dene bence @mat7 yani 0'dan kayıt ol darkcrak 3 yıl önce
  • Siz söylemeden denedim oda olmadı 🤲 @,darkckar mat7 3 yıl önce
  • Cihazınız güncel mi yani yazılım olarak veya uygulamalar. @mat7 darkcrak 3 yıl önce
  • Uygulamalar'a gir ve xiaomi'nin o uygulamasının verilerini silmeyi dene sonra kayıt ol. @mat7 darkcrak 3 yıl önce
  • Tlfn numaramla mi hesabını açtım nihayet. Hadi hayırlısı bakalım.@darkcrak mat7 3 yıl önce
  • Sorun düzelmiştir diye umuyorum @mat7 darkcrak 3 yıl önce
  • Şimdilik o uyarılar çıkmadı. İnşallah çıkmaz @darkcrak mat7 3 yıl önce
  • 🤲🤲🤲 mat7 3 yıl önce
  • Sorun çözüldü @mat7 şu zamana kadar çıkmadıysa sorun çözülmüştür fakat sen yinede telefonu yeniden başlat ve bak gelcek mi hata. darkcrak 3 yıl önce
  • Ücretsiz fotoğraf canlandıran ücretsiz program adı tavsiyeniz var mı? Ve indirmek istediğim programların altın da uygulama içi satın alma diye bir yazı yazıyor. Ne demek bu? Bu soruyu gereken yere yazamadım. O yüzden buraya yazıyorum. İşin ilginci yorum yazabiliyorum telefondan fakat yorum yazabiliyorum. Bu nasıl bir tuhaflık. ? Artık siz soru olarak yazabilirsiniz. 🤲 mat7 3 yıl önce