Xiaomi Türkiye mağazası nerede, ne zaman açılacak?

Xiaomi Türkiye'ye geliyor mu?

Xiaomi Türkiye mağazası nerede açılacak?

Xiaomi Türkiye mağazası açıldı mı yoksa açılacak mı? Xiaomi Türkiye mağazası ne zaman açılacak?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 5 Cevap

    Xiaomi Türkiye mağazası ne zaman açılacak?

    Xiaomi, EVEFONE ile yaptığı iş ortaklığı sonucunda ilk mağazasını 16 Eylül tarihinde İstanbul'da açıyor. Xiaomi Türkiye mağazası Vadistanbul Alışveriş Merkezinde 16 Eylül tarihinde açılacak.

    Xiaomi'nin İstanbul'da açacağı mağazada pek çok Xiaomi ürününü inceleyip satın alabileceğiz. Önceden Xiaomi telefonları ve diğer ürünleri ithalatçı garantili şekillerde yani çok zor bulunuyordu. Xiaomi'nin 16 Eylül'de açacağı Türkiye mağazasıyla beraber bu sorun ortadan kalkacak ve Mi 8 de dahil olmak üzere pek çok Xiaomi ürününü resmi olarak satın alabileceğiz.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

      Umarım resmi mağazanın açılması fiyatları arttırmaz. Ancak garanti bakımından insanlar güven oluşturacak. Bu fiyatlar ile Huawei, Xiamo gibi markaların Samsung, Apple gibi markaları geçeceğini düşünüyorum.

      ismailsarp ismailsarp (6010)
      5 yıl önce cevaplandı

        Vay be ne güzel haber.  Bu ülkeye resmi olarak gelen havasında mı suyundan mı bir değişiyor ama hayırlısı umarım bunlar değişmezler.

        murat murat (12492)
        5 yıl önce cevaplandı

          Ne zaman gelecekler diye merak ediyordum. Çok iyi oldu. Geç bile kaldılar. Pek çok firma Xiaomi ürünlerini neredeyse destek vermeden sattı. Artık destek alabiliyor olmak güzel olacak.

          alattin alattin (16999)
          5 yıl önce cevaplandı

            Ama çok uzakta.. Sarıyerde.. Bunca senedir İstanbulluyum, daha Sarıyere gitmek nasip olmadı :)

            temmuz temmuz (12505)
            5 yıl önce cevaplandı

            • güzel mekandır hocam gitmekte fayda var murat 5 yıl önce
            • Gideriz müsait bir zamanda. Biliyorsun boş gezenin boş kalfasıyız nasıl olsa :) @murat temmuz 5 yıl önce