.xnb uzantılı dosyalar nasıl açılır?

.xnb uzantılı dosyaları açmak için hangi programı kullanmalıyım?

taha17 taha17 (91)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

     . XNB uzantısı Microsoft XNA Game Studio'ait bir uzantı.

    Microsoft XNA Game Studio 4.0 uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

    Microsoft XNA Game Studio programı, Windows tabanlı PC'lere, XBox 360 ve Windows Mobile telefonlara oyun hazırlamak için kullanılan bir program.

    murat murat (12492)