Xp format attım benden şifre istiyor

formattan sonra benden kullanıcı adı şifre ıstıyor gırmedıgım halde guvenlı modda acınca adminastrator şifresıde ıstıyor ne yapmalıyım

maynatay maynatay (1)
7 yıl önce sordu

  • şifre administrator oluyor genelde ama olmazsa büyük harflerle dene serkan50 7 yıl önce

Toplam 2 Cevap

şifre genelde administrator dür büyük harflede dene

serkan50 serkan50 (-1)
7 yıl önce cevaplandı

    Administrator şifresi boş olabilir.  Eğer bir şifre vermediysen  kullanıcı olarak Administrator seç. Parolayı boş bırak ve enter tuşuna bas.

    murat murat (12492)