xp kulanıyorum cd rom bozuldu usb format

xp kullanıyorum sistemim düşük olduğu için setupsuz xp oyananmış xp boyut düşülmüş boot dosyası yok usb boot yapamıyorum

nuri92 nuri92 (32)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    İnternetten indirerek USB ye yazabilirsin.Sonra normal formatını atarsın.

    akif52 akif52 (34)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Biraz daha ayrıntılı anlatır mısın ? akif52 8 yıl önce
    • xp kullanıyorum xp oynanmış boyutu düşülmüş 254 mb boot dosyası yok usb boot yapıyorum nuri92 8 yıl önce
    • yani yenidenmi format atacaksınız ? format dosyasımı arıyorsunuz ? akif52 8 yıl önce
    • evet nereden sağlam düşük boyutlu bulabilirim usb nasıl boot yapabilirim nuri92 8 yıl önce
    • http://www.fullprogramlarindir.com/windows-xp-live-usb-boot-hazir-kurulumsuz-turkce-indirin.html Bu var. Rufus la yaz usb ye. akif52 8 yıl önce
    • xp live usb de çalışan isletım sistemi değil mi sabit disk yüklenmezmı nuri92 8 yıl önce
    • O zaman mecburen 500-600 mb lik leri yükleyeceksiniz.Başka bulamadım.Ama yinede bi bakıyım. Bu arada 32 bit misin ? akif52 8 yıl önce
    • zaten 32 bit sistemim bu nasıldır bozuk hasarlı olduğunu anlıyabilirmiyiz hata bulucu program varmı http://www.fullprogramlarindir.com/mini-xp-sp3-lite-2014-v1-255mb-hizli-indir-kur.html nuri92 8 yıl önce
    • Evet olur bu kolay gelsin. :) akif52 8 yıl önce
    • eyvh teşşekkürler hatalı olduğunu yada bozuk olduğunu nasıl anlıyabiliriz usb önerdiğin programla mı atıyım nuri92 8 yıl önce
    • onu anlayamazsın bi sıkıntı çıkmaz zaten evet benim dediğim programla at. akif52 8 yıl önce

    nternetten winrar çıkarıp yazıyorum usb boot menüsünden boot olmuyor

    nuri92 nuri92 (32)