Yaani mail yeni hesap oluşturulmuyor sorunu

YaaniMail üzerinde yeni bir hesap açmak istiyorum ama Devam düğmesi aktif değil. Kullanıcı adının altında Kullanıcı adı önceden alınmış. Lütfen farklı bir kullanıcı adı deneyin.  yazıyor ama kullanıcı adının daha önce alınmadığına eminim. Çünkü nail adresimi acemiadam343433 gibi uyduruk bir mail olarak yazıyorum. Sayıları sallıyorum hatta milyar seviyesinde salladım ama sürekli Kullanıcı adı önceden alınmış. Lütfen farklı bir kullanıcı adı deneyin.  hatası veriyor yeni hesap yaratamıyorum. Telefondan oluşturmaya çalışıyorum.

acemiadam acemiadam (220)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Telefondan kontrol ettim.  Yaani Mail yeni hesap oluşturma sayfasında sıkıntrı var gibi görünüyor.

    https://www.yaanimail.com/register buradaki kayıt formu düzgün çalışmıyor. Mesela E-posta adresi yazan yere hakan yazdım. "Lütfen farklı bir kullanıcı adı deneyin" hatası verdi. Bu normal. Bu arada Devam botunu pasif konuma geçti. Daha sonra kullanıcı adını değiştirdim. Senin dediğin gibi hakan54545 gibi salladım. Fakat form yenilenmedi. Burada tasarımda bir sorun var. Sayfadan çıkıp tekrar girmen gerekiyor. Hata aldıktan sonra girdiğin kullanıcı adını kontrol etmiyor, sayfayı yenilemek ya da https://www.yaanimail.com/register adresine tekrar girmek gerekiyor

    hakan hakan (15424)