Yabancı müzik albümleri nereden nasıl indirilir ?

0

Ben Chillout - İnstrumental ya da Jazz yabancı albümleri indirmek istiyorum. Bunları site olarak nerede bulabilirim ?internette nasıl indirebilirim ?

jackrudolphgs jackrudolphgs (48)
1 ay önce sordu

Toplam 2 Cevap


0

Spotify deneme sürümü hesabı açarak dinleyebilirsin, deneme sürümü bittikten sonra satın alman gerekiyor spotify. Onun dışında bu dediğin albüm amazon.com'da 8 dolar. 30 gün ücretsiz deneyebiliyormuşsun.

hydra hydra (576)
1 ay önce cevaplandı

  • Download edeceğimiz siteden bahsettim ben ama. Flac ya da MP3 olarak. jackrudolphgs 1 ay önce
  • O şekilde tahminen bulamazsın, sonuçta para harcanarak yapılan iş ve sende dinlemek istiyorsan para vermelisin mp3 halini bulamadım ben, ha birisi download etmiş olabilir ancak o da telif hakkı yüzünden kısa sürede yayından kaldırılır. spotify kullan. hydra 1 ay önce

0

Ben torrent üzerinden indiriyordum. Özellikle DJ setlerine ulaşmak çok kolay oluyor torrent üzerinden. Bilgisayarına u torrent gibi bir torrent istemci kur. 

Daha sonra https://torrentz2.eu/ gibi sitelerden arama yap. https://torrentz2.eu/search?f=lounge+chillout+2019 gibi aramalar yaparsan baya sonuç geliyor.

murat murat (10366)
1 ay önce cevaplandı

  • Teşekkür ederim ☺️ Peki bu torrent olayı zor mu kolay mı daha önce pek denemedim jackrudolphgs 1 ay önce
  • Çok basit. Utorrent programı kur. Daha sonra verdiğim siteye git. Torrent dosyasını indir, aç. U torrent kendi kendine çalışır ve indirme başlar @jackrudolphgs murat 1 ay önce

üyelik gerektirir

Cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

Eğer uzmanim.net üyesiyseniz giriş yapabilirsiniz: üye girişi yap
uzmanim.net'e üye olmak çok kolaydır: hemen kayıt ol