yafu da ecm.exe hatası veriyor.

.ccc virüsünden kaynaklanan sorunu çözderken yafuda factor x64 aşamasında gerekli işlemleri yaptıktan sonra cmd work deki dosyayayı kopyalayıp işlemci sayımı girdikten sonra 20 sn sonra ecm.exe durduruldu hatası veriyor.Çözüm olarak ne sunabilirsiniz?

cengsamet cengsamet (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    ecm.exe durduruldu hatası bilgisayarınızda Yafu'nun çalışmasına engel olan bir sorun olduğunu gösterir. Bu sorunu bulup çözmeyi denemek yerine başka bir bilgisayarda Yafu programını çalıştırmak çok daha prtaik bir çözüm olur.

    Tavsiyem başka bir bilgisayarda Yafu programını çalıştırın ve şifreli dosyaları USB bellek gibi bir cihazla bu bilgisayarda çözün.  Aksi takdirse sorunu çözmek için işletim sistemini yeniden yüklemeniz gerekebilir.

    alattin alattin (16999)