Yahoo mail'den Gmail'e mail gönderememe sorunu

Merhaba yahoo adresinden başka gmail adreslerine mail yolluyabilirim kendi gmailimden başka yahoolara mail atabiliyorum fakat yahoo adreslerinden bana atılan mailler gelmiyo ne spam klasörüne ne inbox a ayarlarıma baktım herhangi posta alımını engelle yada engellenen kişiler seçeneklerim boş yani bi engelleme söz konusu değil yardımlarınızı beklyorum saygılarımla

laboustasarim laboustasarim (693)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    sorunu şu şekilde çözdüm modeme reset attım ip dolması tabiri ile ip şişmiş bu yüzden mail iletilmiyormuş modeme reset atınca sorun çözüldü...

    laboustasarim laboustasarim (693)