Yandex Browser'da bildirimler nasıl açılır ?

Merhabalar Yandex Browser'da web site bildirimlerini açmak istiyorum örnek site olarak instagram facebook twitter gibi.

lucas77 lucas77 (199)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    • Yandex Browser'de sağ üst köşede bulunan üç çizgiye tıklayarak ayarlar bölümüne gelin.

    • Sol tarafta bulunan siteler sekmesine tıklayın.

    • Gelen ekranda bildirim gönderme istekleri talepleri göster seçeneğini seçin.

    • Daha sonra hemen alt kısımda bildirimler yazan yerde diğer sitelerden seçeneğini tıklayıp sağ üste ekle  butonundan bildirim almak istediğiniz siteyi ekleyebilirsiniz.

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)