Yandex Browser'de ZenMate VPN eklentisi çalışmıyor

Merhaba arkadaşlar ben bugün Yandex browser indirip kurdum ve zenmate eklentisinide ekledim hesabıma başarılı şekilde giriş yaptım ama zenmate eklentinsini aktif edemiyorum bu sağ taraftaki ekran gelmiyor zenmate simgesine tıkladığımda edit resim alıntı

gorele28 gorele28 (387)
5 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    başka bir hesap açarak eposta adresine gelen linke tıklayıp çözüldü

    gorele28 gorele28 (387)
    5 yıl önce cevaplandı

      Yandex Browser'ı kurup deneyeyim dedim, ZenMate eklentisi bende sorunsuz çalıştı. Aşağıya resmini bırakıyorum.

      yandex zenmate

      Sen oturum açtın mı tam olarak? İlk oturum açınca o eklentiye tıkladığında otomatikmen ZenMate'nin sitesine yönlendiriyor. Daha sonra eklenti kullanılabilir hale geliyor.

      omercik omercik (9418)
      5 yıl önce cevaplandı

      • hesabıma başarılı şekilde giriş yaptım diye yazmışım sen Sen oturum açtın mı tam olarak? diye yazmışın bu nasıl bir mantık @farurhenho gorele28 5 yıl önce

      Yandex üzerinden Zenmate eklentisini kurmayı denedim. Herhangi bir genel sorun yok. Eklentiyi kaldırıp yeniden yüklemeyi denedin mi? Eğer varsa yüklü başka eklentiler onları kaldırmayı da deneyebilirsin.

      murat murat (12492)