Yandex browser uzantı ekleme nasıl yapılır?

Yandex browser uzantı bulunmuyor nasıl bulabilirim?

Yandex browser uzantı ekleme nerede?

bl4lev bl4lev (790)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kullandığım yandex arama motoruna uzantı eklemek istiyorum ama nasıl ekleyeceğimi bilmiyorum nereden bulabilirim ve browser'e ekleyebilirim?

    Yandex uzantı eklemeniz için opera sitesine yönlendirir opera üzerinden ekleyebiliyorsunuz ama operaya gerek yok kapatın veya girmeyin.

    Yandex browser uzantı ekleme nasıl yapılır?

    Google web mağazası üzerinden istediğiniz uzantıyı yandex browsere ekleyebilirsiniz

    • bir uzantıyı seçtiniz ve chrome ekle basıyoruz ve yandex uzantı bölümüne ekleniyor.

    ve uygulama yüklediniz.

    Sitelere aşadan ulaşabilirsiniz

    Chrome web mağazası

    bl4lev bl4lev (790)