Yandex çalışmayı durdurdu hatası

merhaba windows 8.1 pro işletim sistemine yandex browseri kurunca yandex çalışmayı durdurdu hatası alıyorum sebebi nedir

gorele28 gorele28 (387)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    1.Çözüm:

    1. İlk olarak yandex browser'i IOBit Uninstaller ile kaldır.
    2. Kaldırma işlemi bittikden sonra CCleaner ile kayıt defteri temizlemesi yap.
    3. Ardından Yandex browser'i tekrar bilgisayarına kur.

    2.Çözüm:

    Bilgisayarın'da virüs olduğu zaman da browser durduruldu hatası verir ve Adwcleaner ile bilgisayarını tara ve virüsleri sil

    darkcrak darkcrak (5168)
    5 yıl önce cevaplandı

    Sadece Yandex'te çalışmayı durdurdu hatası alıyorsan Yandex'i kaldır sonra tekrar yeniden yükle.

    Daha sonra Yandex kısayolunu sağ tuşla tıkla ve Özellikler Uyumluluk sekmesinden Uyumluluk modunu Windows 7 olarak bir dene.

    hakan hakan (15424)