Yandex indirme kesintiye uğradı sorunu

Arkadaşlar  yandex'ten  program  indiriyom  güvenlik  taraması  yaparken  indirme  işlemi  kesintiye  uradı   diyor nasıl   düzeltebilirim?

kullanici966988 kullanici966988 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İnternetinde sıkıntı olabilir mi ?

    Aşağıdaki adımları uygulayarak durumu test et..

    Yandex tarayıcısında sağ üstte bulunan  butonuna tıkla  bölümüne gel.

    " Güvenlik " bölümüne gel ve " Tehditlere Karşı Koruma " başlığının altındaki " Kötü Amaçlı Site Ve Yazılımlara Karşı Korumayı Etkinleştir " kutucuğunun yanındaki  işaretini kaldır ve İndirmeyi Tekrar Dene..

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)