yandex kaldırma.

merhaba: benim bilgisayarıma yandex kendiliğinden kuruldu, silmek için çok araştırdım ve buldumda ama en son bilgisayarımda yandex yazsı ile çıkan tüm yazıları sildim ama son 8 adet yazı kaldı ve bunları ne yaptımsa silemiyorum ( hata :0x80004002: böyle bir arabirim desteklenmiyor.) bu yandex başıma bela lütfen bana acil yardım.

kullanici90739 kullanici90739 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Denetim Masası Programlar ile özelliklerin altında program kaldır a tıkla Yandex ile ilgili tüm programları kaldır bilgisayarını yeniden aç kurtulursun

    cristianoronaldo cristianoronaldo (171)