Yandex mail Çalışmaya devam etmek için hesap seçin veya yeni hesap oluşturun ekranında kalıyor sorunu - 11 Eylül 2018

Yandex maile giriş yapmak istediğimde kullanıcı adı ve şifre girdikten sonra ekrada kullanıcı adım yazıyor Çalışmaya devam etmek için hesap seçin veya yeni hesap oluşturun yazıyor.

Hesap adımın üstüne tıkladığım zaman hiç bir işlem gerçekleşmiyor. Yandex maile giremiyorum. Sorun ne olabilir?

alattin alattin (16999)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Yandex mail Çalışmaya devam etmek için hesap seçin veya yeni hesap oluşturun ekranında kalıyor sorununun çözümü nedir?

    Bu hata yandex sunucularından kaynaklanmaktadır. Hata geçici bir hatadır. Bu hatayı düzeltmek için sizin yapabileceğiniz bir işlem yok.

    Sizde de Yandex mail Çalışmaya devam etmek için hesap seçin veya yeni hesap oluşturun ekranında kalıyorsa daha sonra tekrar denemenizde fayda var.

    Bu tür sunucu taraflı sorunlar zaman zaman ortaya çıkabilir. Son kullanıcılar bu tür hataları düzeltemezler. Sorun sizin bilgisayarınızdan kaynaklanmıyor. Bu sebepte kendi bilgisayarınızda işlem yapmayın. Sadece giriş için sonra tekrar deneyin.

    alattin alattin (16999)
    5 yıl önce cevaplandı

      Hem Yandex.Mail mobil uygulamasına girmiyor hem de bilgisayardan mail.yandex.com.tr adresine girmeye çalıştığımda çalışmaya devam etmek için hesap seçin veya yeni hesap oluşturun ekranında kalıyor. Aynı sorun bende de var.

      omercik omercik (9418)