Yandex mail sorunu - 5 Şubat 2020

Maillerim Yandex sunucularında Mail göndermek ve almak ile ilgili bir sorun yaşıyorum.  Mail gönderilmiyor ve alınmıyor. https://mail.yandex.com.tr/  adresinden erişmek istediğimde sayfa çok yavaş yükleniyor. Bir şekilde maillerime buradan ulaşalabiliyorum ama POP3 ve IMAP olarak çalışmıyor.

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Bende kontrol ettim. Yandex Pop3 sunucularında sorun bar gibi görünüyor. Web üzerinden giriş yapılabiliyor. Fakat Imap ve Pop3 şuanda çalışmıyor. Geçici bir sorun olabilir diye düşünüyorum. Eğer Outlook ve Thunderbird gibi mail istemci kullanıyorsanız bu programlarda hata veriyor ve parolayı yeniden girmeniz isteniyor. Beklemekte fayda var.

    hakan hakan (15424)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Sorun düzeldi murat 4 yıl önce

    Sorun Yandex sunucularında. Benim de kullandığım kişisel alan adıma ait mail için Outlook sürekli şifre soruyor. Web üzerinden kontrol ettim bir defa giriş yapabildim. Fakat aşırı yavaş. Daha sonraki giriş denemelerimde giriş ekranında takılı kaldı.  Sorun senden kaynaklı değil. Yandex sunucularından kaynaklı.

    alattin alattin (16999)
    4 yıl önce cevaplandı

      Tam sorun bende mi diye aranırken uzmanim.net'e bakayım dedim. Neyse ki sorun genel bir sorunmuş. Şirkette uzun zamandır Yandex mail kullanıyorduk hiç böyle bir sorunla karşılaşmamıştım açıkcası. Yaklaşık 1 saattir mail gönderemiyor ve alamıyoruz. Microsoft Outlook sürekli parola soruyor. Parolayı doğru olarak tekrar girdiğimde durum değişmiyor. Beklemekten başka yapacak bir şey yok anlaşılan.

      murat murat (12492)