Yandex mail sürekli parola soruyor sorunu - 5 Şubat 2020

Yandex mail kullanıyorum. Outlook açtığımda normal şekilde şirket maillerim geliyordu. Bugün maillerimi kontrol etmek istedim. Outlook sürekli parola soruyor. Parolayı giriyorum ve parolayı doğru girdiğim halde sanki yanlışmış gibi tekrar tekrar soruyor. Sorun ne olabilir?

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yandex sunucuları teknik sorun yaşıyor. Yaklaşık 1-2 saattir bu şekilde. Yandex mail sorunu başlığında göreceksin. Sorunu yaşayan sadece sen değilsin. Sorunun düzelmesi için beklemen gerekiyor. Outlook ayarları ile oynama. Sorun genel bir sorun.

    hakan hakan (15424)