Yandex mailde giris yaparken oyle bir hesap yok diyor

ama hesap gitmeden once kurtarma epostasi eklemistim onu nasi kullanabilirim

falcs1 falcs1 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yandex mailde hesap yok diyorsa yandex hesabın silinmiş olabilir.

    Aynı hesabı yeniden almayı denedin mi?  https://mail.yandex.com.tr/ adresinden aynı hesabı kayıt etmeyi dene bakalım ne diyecek.

    murat murat (12492)
    2 yıl önce cevaplandı

    • sorun epostanin @ sonrasi cok degisik yani oyle kayit olmuyo arkadasim vermisti hesap kullaniyodum ama diger gun bi anda yok oldu kayit etmeye calisincada farkli yaptigindan ise yaramiyo falcs1 2 yıl önce
    • @falcs1 yani özel bir alan adı yandex'e bağlanmış. murat @ uzmanim.net gibi bir adresten bahsediyorsun. Hesap yok uyarısı alıyorsan artık o hesap silinmiş demektir. Birisi o hesabı yandex yönetici panelinden silmiş. Arkadaşına sorabilirsin. Hesap silinmiş. murat 2 yıl önce