yandex tarayıcısında konum hatası

merhaba bugün yandex tarayıcısını indirip kurdum uzantılara baktığımda bir sürü uzantı var içlerinde yandex trafik ve yandex hava durumunu açık yaptım tarayıcının sağ üst tarafına geldi yandex trafik ve yandex hava durumu simgeleri o  simgelerine tıkladığımda ankara çıkıyor ankarayı nasıl değiştirebilirim @temmuz bey @hakan bey

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bende Yandex browser yok. Edge'de tarif edeyim. Herhalde farklı değildir (Ayarlar için aynı link açılması gerekir diye düşünüyorum).

    Şehrin (sende Ankara) üzerine tıkla ve açılacak ekranda (bağlanılacak linkte) alttaki ayarları yap, tamamdır:

    Not: Eğer şehrin (konumun) tıklanmasıyla link açılmazsa buraya tıkla ve yandex konumu netleştirme linkine git

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • teşekkürler @temmuz bey sayende tamamdır efsaneemrahylz 6 yıl önce
    • Önemli değil :) @efsaneemrahylz temmuz 6 yıl önce
    • @temmuz bey cclenaer ile çerez temizliği yapınca başa dönüyor nasıl iştir anlamadım efsaneemrahylz 6 yıl önce
    • Ccleaner arabiriminde sol bölmede "Cleaner" düğmesine tıkla ve sağ taraftaki bölmede Yandex browser temizlik seneklerini değiştir (Çerezler tikini kaldır). Eğer Yandex browser default browser'ın ise elbette.. Eğer Ankarayı değiştirdiğin link başka bir browser' ile açıldıysa onunda Çerezler tiki kaldırılmalı diye düşünüyorum. Bunları bir yap bakalım @efsaneemrahylz temmuz 6 yıl önce
    • oldu teşekkürler @temmuz bey efsaneemrahylz 6 yıl önce
    • :) @efsaneemrahylz temmuz 6 yıl önce