Yandexte vpn var mı?

Yandex te vpn  özelliği mevcut mudur?

Teşekkür ederim

kullanici576527 kullanici576527 (3)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Yandex tarayıcının VPN özelliği yok. Bütünleşik VPN özelliği popüler tarayıcılardan Opera!da var. Yandex üzerine ancak eklenti ile VPN ekleyebilirsin.

    hakan hakan (15424)
    3 yıl önce cevaplandı

      Yandex tarayıcısı da ek olarak vpn yüklü olarak gelmiyor fakat operada vpn ve adblock özelliği geliyor.

      Adblock yani reklam engelleme.

      Yandex tarayıcısına ek olarak vpn eklentisi ekleyebilirsin veya yükleyebilirsin

      darkcrak darkcrak (5168)