Yanlış bios yüklemesi

Merhaba benim acer aspire ax3900 bilgisayarım var dı ona yanlış bios yükledim ve pert oldu bilgisayarcıya gönderdim bios filan yüklediler sitesinden uyumlu olmadı servise gönderdim 540 tl para istediler ben de yaptırmadım sizce ben ne yapmalıyım...

enes497 enes497 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merahaba;

    anakartınzıın bious yanlış yükleme sebebiyle çökmüş bunun için anakartı değiştirmeniz yeterli tabi başka parçalara zarar gelmediyse örneğin ram ve harddisk önce anakartı değiştiriniz sorununuz düzelecektir.piyasada 50 tl ile 150 tl arasında dır tahminim anakartınız ama yinede araştırınız ve görerek sıfır olduğunu kontrol ederek alınız..

    Saygılarımla..

    laboustasarim laboustasarim (693)