Yanlışlıkla erotik çocuk görüntüleri çıktı ceza yer miyim? Suç mu sayılır?

Twitter'dan birinin profiline girdim erotik çocuk görüntüleri paylaşmış. Video ve resimlere tıklamadan çıktım hemen. Suç sayılır veya başım derde girer mi?

efe38 efe38 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Siz ve sizin gibi pek çok kullanıcı bu şekilde kullanıcının içeriklerine görmüş olabilir.Bu yüzden size herhangi bir ceza uygulanacağını düşünmüyorum.Twitter çok büyük bir yer ve bu gibi durumlara istemeden karşı karşıya kalabilirsiniz.Bu sizin suçunuz değildir.Suç sahibi fotoğrafları paylaşan kişiye ait olacaktır.

    ismailsarp ismailsarp (6010)