Yapı Kredi internet alışverişi onayı nasıl verilir?

Yapı Kredi bankası kartım için internet alışverişi onayını nasıl verebilirim? Yapı Kredi internet alışverişine açma nasıl yapılır?

omercik omercik (9418)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yapı Kredi bankasındaki kartınız için internet alış veriş onayını aşağıdaki yöntemlerden birini yaparak verebilirsiniz.

    SMS ile onay verme:

    Bankada kayıtlı telefon numaranızdan AÇIK yazıp kartın üzerindeki müşteri numarasını sonuna ekleyin ve 4944'e SMS olarak gönderin.

    İnternet bankacılığından onay verme:

    1. Bu linke tıklayarak Yapı Kredi web sitesine gidin ve üst menüden Bireysel Giriş seçeneğine tıklayıp internet şubesine giriş yapın: https://www.yapikredi.com.tr
    2. Daha sonra sırasıyla Kartlarım > Kart Hizmetleri / Diğer İşlemler ve Yetkilendirme > İnternetten /Talimatlı Alışveriş Yetkisi bölümüne gelin.
    3. Buradan internet alışverişini açık konuma getirin.

    Müşteri hizmetlerinden onay verme:

    Bankada kayıtlı telefonunuzdan 444 0 444 numaralı Yapı Kredi müşteri hizmetlerini arayıp her kartınız için internet alışveriş onayı verebilirsiniz.

    omercik omercik (9418)