Yapılandırma indirilemedi. Cihazın bir ağa bağlı olduğundan emin olup oyunu yeniden başlat.

Call Of Duty  Mobile indirdim büyük bi heyecanla karşıma Yapılandırma indirilemedi. Cihazın bir ağa bağlı olduğundan emin olup oyunu yeniden başlat. hatası çıkıyor nerede yanlış yapıyorum acaba? internete bağlıyım internette sıkıntı yok bu arada

acemiadam acemiadam (220)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Call of Duty Mobile yeni çıktığı için çok yoğunluk var bundan dolayı oyun çöktü. Ben de giremedim. Aynı hatayı bana da verdi

    Yapılandırma indirilemedi. Cihazın bir ağa bağlı olduğundan emin olup oyunu yeniden başlat yeni sunucu tabanlı hatalarda bu hatalar normal. Biraz daha beklememiz gerekecek gibi. Sunucu kapasitesini filan arttırmaları gerekecek.

    hakan hakan (15424)
    4 yıl önce cevaplandı

    • tamam hakan abi çok teşekkürler bende heyecanla girdim sorun bende sandım acemiadam 4 yıl önce

    Global olarak çökmüş durumda bende Failed to download the configuration check you network connection hatası veriyor. Şöyle bir araştırdım dünya genelinde sıkıntı varmış

    murat murat (12492)
    4 yıl önce cevaplandı

    • sağol murat abi acemiadam 4 yıl önce
    • eyvallah.. murat 4 yıl önce