Yapılandırma Kayıt Defteri Veri Tabanı Bozuk

Merhaba uzmanim.net. Ben İntel için sürücü güncelleştirmesi yapmaya çalışıyorum ama yapılandırma kayıt defteri veri tabanı bozuk hatası alıyorum. İnternetteki her çözüm yolunu denedim, ama işe yaramadı. Yardım ederseniz sevinirim. Yapılandırma Kayıt Defteri Veri Tabanı Bozuk

ayberk38 ayberk38 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba aşağıdaki yöntemi deneyebilirmisiniz.

    Murat arkadaşımız yazdığı bu " küçük ayrıntılı " cevap sizinde çözümünüz olabilir

    "Sürücü listesinden seçiminizi yapın, SÜRÜCÜ YÜKLE  butonuna BASMAYIN. Sürüyücü seçtikten sonra ENTER tuşuna basın. "

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    8 yıl önce cevaplandı

    • teşekkürler ama işe yaramadı ayberk38 8 yıl önce
    • Cevap verebilecek var mı ? ayberk38 8 yıl önce