Yardım edin lütfen (silinmeyen program)

pcye bi exe dosyasi indirmiştim antivirüsede taratmıştım sıkıntı yoktu. Silmek istedim bugün masaüstünden sildim çöp kutusundan da ancak denetim masasında gözükmüyor ve search kısmına yazdığımda hala gözüküyor ve çalıştırabiliyorum sağ tıkladığımda silme seçeneğide gelmiyor napabilirim silmek için

vony vony (1)
1 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Programın adı nedir? Exe dosyasının adı nedir? Hangi klasöra kurulu gibi bilgileri yazabilir misin?

    murat murat (12532)
    1 ay önce cevaplandı