yardim edin lütfen yaa :( Mavi Ekran hatasindan sonra..

Mavi ekran hatasindan sonra kasanin dugmesi ile pc yi kapattim, bu arada masaustu ve windows 7 kapatip actiktan sonra kasa calisti monitorde calisir gibi oldu fakat sinyal yok dedi kablolari kontrol ettim ama hala duzelmedi lutfen yardim edin..tesekkurler
esraasdfgh esraasdfgh (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    kurulum dvd si varsa takın öyle onarma yoluna seçin biosa girebiliyorsanız onarma yolları sistem geri yükletebilirsiniz komut istemi ilede onarabilirsiniz oda olmassa format atabilirsiniz kurulum dvd si yoksa bir arkadaşından temin edebilirsiniz

    candan candan (4301)