yardım lütfen windows hatası

bilgisayar ilk başta masaüstü siyah oluyor görev yöneticisini açıp Explorer u ekliyorum sonra düzeliyor ama mesala oynu açmaya çalışsam windows gezgin hatası diyor ve kapatıyor bilgisayarın özelliklerini bile açamıyorum bi yardım lütfen

4hm3t 4hm3t (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Format atman gerekiyo kardeşim diyiceksinki herşeyde format demeyin.Ama en temizi bu.

    kralsucuk kralsucuk (1)
    8 yıl önce cevaplandı

      Formattan önce komut isteminden sfc /scannow dene, düzelebilir.

      temmuz temmuz (12505)