Yasaklı sitelere giriş programları indirme ve kullanma

Yasaklı sitelere giriş için şu anda zenmate gibi engellenmeyen çalışan program var mı? Varsa bu tarz yasaklı sitelere giriş programlarını Google Chrome'da nasıl indirebilir ve çalıştırabilirim?

serseriteacher serseriteacher (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

      hideman vpn önerrim ip adresinizi tam olarak değtirir ücretsiz günlük 3 saat kulanma imkanı veriyor

      burdan indirin

      candan candan (4301)
      7 yıl önce cevaplandı

        Opera tarayıcısının kendi VPN'si var. Herhangi bir harici program veya eklenti yüklemeden kullanabilirsiniz.

        Program olaraksa CyberGhost VPN'yi kullanabilirsiniz.

        omerfarukcakmak omerfarukcakmak (1)