Yaygın indirilen bir öğe değil tehlikeli olabilir

Google Chrome ile bir dosya indirmek istediğimde ...exe yaygın indirilen bir öğe değil tehlikeli olabilir uyarısı alıyorum. Bu uyarı nedir? Gerçekten indirdiğim dosya virüslü mü?

alattin alattin (16999)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google Chrome indirmeler ile ilgili genel bir istatistik tutar. İndirdiğiniz her dosya ne kadar yaygın bunu kontrol eder. Çok yaygın indirilmeyen bir dosyayı indiriyorsanız o zaman sizi yaygın dosyaadi.zip indirilen bir öğe değil tehlikeli olabilir şeklinde uyarır.

    Bu dosyanın virüslü olduğu anlamına gelmez. Genel bir uyarıdır. Dosya güvenilir bir kaynaktan geliyorsa indirme alanının sağ tarafında bulunan aşağı yönlü ok simgesine tıklayarak "sakla" seçeneğini seçebilirsiniz.

    Her ihtimale karşı dosyayı virüs taramasından geçirebilirsiniz.

    Online virüs taraması için burayı kullanabilirsiniz: Online virüs tarama

    alattin alattin (16999)