Yazı tipim değişti

İyi geceler world ve exsel de kullanmak için windowsun font blümüne bazı yazı tipleri attım. Ondan kaynaklandı bilmiyorum espolerde google üzeindeki yazı tipi değişti. google aramalar ve hattta şimdi kullandığımyazı tipi bile çok farklı bir yz-azı çeşidine döndü. İnternet seçenekleri sekmesindeki yazı tiplerindendüzelmiyor. Lütfen bana yardımcı olunuz. Karakterler çok bozuk sanki kril alfabesi gibi bir şeye benziyor. yardımlarınız için şimdiden teşekkür eder iyi geceler  dilerim. Not: windows 10 kullanıyorum. çakma olmayan virüs tarayıcı kullanıyorum.

ufuksu ufuksu (3)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Denetim masası - Görünüm ve Kişileştirme - Yazı Tipleri sekmesi belki sana yardımcı olabilir.

    kullanici762167 kullanici762167 (24)
    8 yıl önce cevaplandı

      ayarları varayılana döndür resimde olduğu gibi düzelir

             cherome ayarlarını bu şekilde ayarlarsınız

      candan candan (4301)
      8 yıl önce cevaplandı

        Arkadaşlar cevaplarınız için teşekkür ediyorum. Yalnız benim sorunum internet explorerde.İnternet explorerde yazı tiplerini değiştirmem için neler yapamam gerekiyor? Teşekkürler

        ufuksu ufuksu (3)