Yazıcı yazdıramama sorunu

Yazıcımı bilgisayara taktım bilgisayar kabul etti ve göründü kartuş,kağıt ve yazıcı yeni. Ama bilgisayarda yazdır dediğimde CD veya DVD varsa onu takın diyor.

Bende de CD veya DVD yok arkdaşlar ne yapabilirim?
Yazıcıyla ilgili tüm bilgileri biliyorum.Aynı şekilde bilgisayarda dahil ama yapamıyorum.
Düzeltme:
Yazıcı: HP Deskjet D1460
İşletim Sistemi: Windows XP

manyk manyk (6)
10 yıl önce sordu

  • uzmanim.net kurallarına uygun hitap biçiminde bulunun aksi taktirde sorunuz aşağı oylanacaktır. berk 10 yıl önce
  • uzmanim.net Hakkında bölümünden nasıl soru sorabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Acil Yardım! yazmak yarina yazıcınızın markasını /modelini belirtirseniz daha hızlı yardım alabilirsiniz. alattin 10 yıl önce