Yazıcınız beklenmeyen bir yapılandırma sorunuyla karşılaştı. 0x800707e

İnternet üzerinde PDf belgelerini yazdırmak istediğimde Yazıcınız beklenmeyen bir yapılandırma sorunuyla karşılaştı. 0x800707e  hatası alıyorum. İlginç olan bu hatayı sadece internet üzerinden belgeleri sadece yazıcıya yollamak istediğimde almam. Windows  Yazıcınız beklenmeyen bir yapılandırma sorunuyla karşılaştı. 0x800707e  hatası çözümü nedir? Yazıcı canon.

Anonim Anonim (156)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bazen bu tip sorunlar olabiliyor ve bende de oluyor bu sorun bende şu şekilde çözüyorum.

    1.Çözüm:

    İlk olarak makina'yı kapatıyorum ve bağlantısının yerini değiştiriyorum sonra makina'yı açıyorum ve bazen çözülüyor.

    2.Çözüm:

    Driverini tekrardan kuruyorum işe yarıyor ve makinayı kapatıp tekrardan açıyorum ardından da tekrardan çıktı çıkartmayı deniyorum.

    3.Çözüm:

    Çekemediklerini iptal ediyorum ve tekrardan fotokopi çektirmeyi deniyorum ve oluyor.

    4.Çözüm:

    Sorun gidermeyi deniyorum arada bir işe yarıyor.

    5.Çözüm:

    Alttaki linkteki sorun giderici programını aç ve sorun gidermeyi dene.

    Sorun giderici

    darkcrak darkcrak (5168)