yazılım fidyeciliği virüsüne maruz kaldım. Jpeg avi ve binlerce dosyamın sonu .miia ile bitiyor.

Yazılım fidyeciliği virüsüne birçok kişi maruz kalmış. araştırdım Grindinsoft da kullandım (.miia) şifresi çözülmüyor. birkaç saniye sonra tekrar eski haline geliyor. Beklemem mi gerekir acaba emisoft şifre çözücü bir çözüm yolu bulana kadar?

kullanici101020 kullanici101020 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Dediğiniz gibi kontrol de ettim hem offline hem olarak şifrelenmiş. t1 ile bitiyor. Altındaki kod t1 ile bitmiyor

    kullanici101020 kullanici101020 (1)
    2 yıl önce cevaplandı

      .miia uzantısı Stop DJVU fidye yazılımına ait.  Şuan en son varyant bu. Bilinen bir çözüm yolu maalesef. Yok.

      Stop Djvu varyantlarında ipin ucu kaçtı.  Artık takip etmesi herkes için (çözüm arayanlar için özellikle) çok zor bir duruma geldi.  Uzun süredir Stop Djvu ile ilgili güzel haber gelmiyor.

      alattin alattin (16984)