Yazılım sahtekarlığına maruz kalmış olabilirsiniz bildirimi nedir ?

Bilgisayarda ikide bir yazılım sahtekarlığına maruz kalmış olabilirsiniz diye bildirim geliyor her kapattığımda biraz sonra tekrar geliyor bunun çözümü nedir ?

ses1842 ses1842 (64)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Cracklı bir program kurmuşunuz programın sunucuları bu iletiyi gönderiyor bu kurduğun programı kaldırır iseniz bu uyarı gelmez

    candan candan (4301)
    2 yıl önce cevaplandı

    • hangi program olduğunu nasıl öğrenebilirim @candan ses1842 2 yıl önce
    • cracklı program kurddu isen onu sen bilirsin ben bilemem candan 2 yıl önce
    • :// yani böyle kalacak bilgisayar :( @candan ses1842 2 yıl önce
    • Ne zamandır bu bildirimi alıyorsunuz? Eğer yakın zamanda alıyorsanız ve Windows kullanıyorsanız Program/Ekle-Kaldır kısmından Tarih filtresini seçin ve en yakın tarihli olan programlara bakıp belki bulabilirsiniz. Diğer çözümse nete bağlıyken bu uyarıyı alıyorsanız Google'a "Bir programın internet ile bağlantısını nasıl kesebilirim? "yazın ve oradaki adımları uygulayın bu da işinize yarayabilir. sibermedia 2 yıl önce