Yeni aldığım bilgisayarda Microsoft 365 ürün anahtarı yazan kutuyu kaybettim ne yapabilirim?

Yeni aldığım bilgisayarda Microsoft 365 ürün anahtarı yazan kutuyu kaybettim ne yapabilirim? İnternetten alabilirmiyim? Nereden alabilirim?

mlekesizzz mlekesizzz (40)
3 yıl önce sordu

  • @darkcrak @alaattin @quency @kuartz @hydra @egesacinti @treajen @mumim mlekesizzz 3 yıl önce
  • Orjinal ürün anahtarı mı almak istiyorsun? darkcrak 3 yıl önce
  • zaten vardı ben o kutuyu kaybettim mlekesizzz 3 yıl önce
  • internetten bulabilirmiyim demek istemişitim mlekesizzz 3 yıl önce
  • https://answers.microsoft.com/tr-tr/windows/forum/windows_10-windows_install-winpc/w%C4%B0ndows-%C3%BCr%C3%BCn-anahtarim-kayboldu/e0f726af-8b86-4281-a258-10ddf6f97a92 mlekesizzz 3 yıl önce
  • bu linkte cmdyi yönetici olarak çalıştırıp kod yazıyor bende yazdım çıktı ama doğru değil diyor mlekesizzz 3 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Key olarak değilde ucuza hesap var, hesapların güvenilirliğini bilmiyorum. Kutuyu kaybettiysen yapacak bir şey yok.

hydra hydra (3800)
3 yıl önce cevaplandı

  • hiç şansım yok mu mlekesizzz 3 yıl önce
  • Bilgisayarı nereden aldınız? Microsoft'a mail atın, fatura ile birlikte kutuyu kaybettiğinizi söyleyin yeni key verme şansı olup olmadığını sorun. Eğer aldığınız yerin microsoft ile anlaşması varsa olumlu sonuç alabileceğinizi düşünüyorum. @mlekesizzz hydra 3 yıl önce
  • teşekkürler mlekesizzz 3 yıl önce